Meklēt produktu
Kā mūs atrast?
Rīga, Maskavas iela 457
Tel.: +371 67187410
e-pasts:
pirmdiena - piektdiena
9:00 - 18:00


Ogre, Dārza iela 25
Tel. +371 65067295
e-pasts:
pirmdiena - piektdiena
9:00 - 18:00
sestdiena
10:00 - 14:00

Atpakaļ uz sākumu

Par mums

SIA ZRZ ir uzņēmums, kas Latvijas tirgū veiksmīgi attīstās un sekmīgi darbojas kopš 2000 gada.

 

Mēs piedāvājam plašu produktu un pakalpojumu klāstu, sākot ar servisa ikdienas darbam nepieciešamajiem rokas instrumentiem līdz profesionālu servisa darbnīcu iekārtām:

 

  • dažāda veida pacēlāji;
  • riteņu montāžas un balansēšanas iekārtas;
  • savirzes regulēšanas iekārtas;
  • Sun diagnostikas iekārtas.

 

Mūsu zinošie pārdevēji vienmēr palīdzēs izvēlēties pareizo risinājumu. Visai mūsu tehnikai tiek veikti garantijas un pēc garantijas remonti. Visai nopirktai tehnikai un iekārtām ir plašs rezerves daļu klāsts. Mūsu piedāvātajiem KingTony instrumentiem ir mūža garantija.

 

 

 

Mūsu veikalā Ogrē, kā arī veikalā-noliktavā Rīgā, papildus instrumentiem un servisa iekārtām, mēs piedāvājam arī Stiga zāles pļāvējus un Dolmar motorzāģus, krūmgriežus un trimmerus, kā arī dažādus piederumus dārzam un mājai.

 

 

           

 

Šajā mājas lapā Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par uzņēmumu un mūsu piedāvātajiem produktiem.

 

 

Cerot uz sadarbību -

SIA "ZRZ"

 

 

 


 

Produktu kategorijas
JaunumiKing Tony instrumentiPneimatiskie instrumentiSpeciālie instrumentiKompresoriPacēlājiRiteņu balansēšanas iekārtasRiepu montāžas iekārtasBalansēšanas atsvariRiepu remontsDomkrati, statīviEļļu un smērvielu iekārtasAutoservisa aprīkojumsRiteņu savirzes reg. iekārtasDiagnostikas iekārtasDiagnostikas un testa iekārtasKondicionieru uzpildes iekārtasAkumulatoru lādētāji, testeriMetināšanas iekārtasVirsbūves remontsElektroinstrumentiDisku taisnošanas iekārtasAtgāzu atsūkšanas iekārtasDarba galdi, apgaismojumsVinčas un piederumiDārza tehnikaMeža tehnikaHoffmann kokapstrādes iekārtasLauksaimniecības tehnikaLine-X pārsegi